zegar ścienny retro

Mogłoby się zdawać, że ściany w sypialni nie wymagają ozdabiania, skoro jesteśmy tam zaledwie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w estetycznie zaaranżowanym wnętrzu przytulniej się zasypia!
Bez względu na to, które typy wykończenia ścian w sypialni bierzemy pod uwagę, najczęściej chodzi nam o ściane za łóżkiem (za jego podgłówkiem). Dlaczego? Gdyż zazwyczaj lokujemy łóżko w takim miejscu, by wchodząc do pomieszczenia dostrzec je w całości, a co za tym idzie – układamy pokój tak, by dekoracje koncentrowały się dookoła niego – a całokształt był widoczny przez otwarte drzwi z przedpokoju.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki zatem sposób uślicznić ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w sypialni udekorowana farbą
Malowanie farbami to najłatwiejszy i najszybsze podejście na ich udekorowanie – jedynie w sytuacji oczywiście malujemy całą powierzchnię jednolitym kolorem (czy też nawet każdą ze ściany innym, lecz bez zmieniania w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie kolory jest dobrze selekcjonować do sypialni? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą pomagały odpoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się dobrze, jest bowiem sprawą subiektywną i nie powinniśmy w tej materii ulegać uciskom. W sytuacji gdy miłujecie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli zawsze myśleliście o czarnej ścianie za wyrem – podobnie powinno się się tego trzymać. Tylko w sprawie czerwonego odcienia radzilibyśmy stosowanie go z umiarem – udowodniono, że przebywanie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wywołuje agresję.