szklane ramki na zdjęcia

Jeśli wypatrujesz wyszukanych pomysłów na dekoracje, postaw na własnoręcznie robione bądź ozdabiane ramki na fotografie. W ten sposób nadasz swojemu wnętrzu bardziej indywidualny charakter i sprawisz, że sympatyczne wspomnienia zawisną na ścianie powodując uśmiech na twarzy. Twoi goście również nie przespacerują obojętnie obok ciekawie skomponowanej wystawy fotografii.
Ramka ze połamanych drzwi, okna lub lustra.
Przenosiny? Remont? Zmiana mebli z mieszkania toświetny czas na eksploatacje pokładów kreatywności i przedmiotów, które dzięki szczypcie roboty i kreatywności zdołają otrzymać drugie życie. Jeśli marzy Ci się przestrzeń zapełniona fotkami, postaw na ogromne elementy takie jak drzwi czy też okno.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Uwielbiasz morską bryzę, a plaża zdołałaby być Twoim drugim domem? Wykorzystaj swoją żyłkę w celu stworzenia „morskiej” ramki. Warto zabawić się piachu, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka oraz wyklejanych części przedstawiających łódkę lub koło ratunkowe. W taki sposób wykonasz marynistyczną ramkę, jaka z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych wojażach.