Jak wygląda oraz na czym polega budowa lodowisk przez naszą firmę?

Budujemy dla państwa sztuczne lodowiska, które to dokładnie są dostosowane do państwa potrzeb, jesteśmy w stanie podjąć się niemalże wszystkich zleceń, które od państwa otrzymujemy a wszystko w celu uszczęśliwienia naszego klienta. Nasze mobilne lodowiska są natychmiast dostarczane oraz rozkładane na miejscu przez państwa o parametrach dokładnie określonych w naszej umowie. Nasze usługi zwykle wykonujemy na terenach wszelkiego rodzaju miejsc użytku publicznego. To że wykonujemy budowę lodowisk na indywidualne życzenie klienta jest faktem wprawdzie w naszej ofercie posiadamy ponadto lodowiska o rozmiarach:
• 300m2,
• 450m2,
• 600m2,
• 800m2,
• 1200m2,
• 1500m2,
• 1800m2 (Hokej).
budowa lodowiska wygląda w niżej przytoczony sposób:
Przyjeżdżamy do państwa w wyznaczone w umowie położenie wraz z wszelkim potrzebnym do tego celu osprzętowaniem, nasza ekipa wyspecjalizowanych fachowców na miejscu dokonuje potrzebnych w celu przygotowania miejsca do rozbudowy lodowiska robót, rozłożenie naszego lodowiska oraz sprzętu potrzebnej do tego infrastruktury o ile tylko jest ona potrzebna takiej jak np. oświetlenie, osoby, które będą odpowiedzialne za lodowisko w trakcie jego wynajmowania zostaną szczegółowo w tym celu przeszkolone tak aby dobrze wiedziały z czym mają styczność i co z czym się je.
Wraz z lodowiskiem oferujemy państwu również powołanie różnego rodzaju band reklamowych o ile jest występuje taka potrzeba jako że w naszej ofercie znajdują się dodatkowe budowy lodowisk wykonywane z rozmysłem na mecze hokejowe.
Nasza firma RAS zajmuje się profesjonalnie takimi usługami jak, budowa lodowisk to nasza specjalność, gwarantujemy w tym fachu niezawodność, wysoką jakość a także stuprocentową bezkonkurencyjność na rynku chłodnictwa użytkowego.