Jak nasza firma buduje lodowiska?

Budujemy dla państwa sztuczne lodowiska, które to właśnie są dostosowane do państwa potrzeb, jesteśmy w stanie przedsięwziąć się niemalże wszystkich zleceń, które od państwa otrzymujemy a wszystko w celu uszczęśliwienia naszego klienta. Nasze mobilne lodowiska są wprost dostarczane jak również rozkładane na miejscu przez państwa o parametrach dokładnie określonych w naszej umowie. Nasze usługi przede wszystkim wykonujemy na terenach wszelkiego rodzaju miejsc użytku publicznego. To że wykonujemy budowę lodowisk na indywidualne zamówienie klienta jest faktem chociaż w naszej ofercie posiadamy także lodowiska o rozmiarach:
• 300m2,
• 450m2,
• 600m2,
• 800m2,
• 1200m2,
• 1500m2,
• 1800m2 (Hokej).
budowa lodowiska wygląda w następujący sposób:
Przyjeżdżamy do państwa w wyznaczone w umowie położenie łącznie z wszelkim potrzebnym do tego celu osprzętowaniem, nasza zespół wyspecjalizowanych fachowców na miejscu dokonuje potrzebnych w celu przygotowania miejsca do rozbudowy lodowiska robót, zmontowaniu naszego lodowiska oraz sprzętu potrzebnej do tego infrastruktury jeśli tylko jest ona potrzebna takiej jak np. oświetlenie, osoby, które będą odpowiedzialne za lodowisko w trakcie jego wynajmowania zostaną szczegółowo w tym celu przeszkolone by dobrze wiedziały z czym mają styczność i co z czym się je.
Wraz z lodowiskiem oferujemy państwu również powołanie różnego rodzaju band reklamowych o ile jest jest taka konieczność dlatego że w naszej ofercie znajdują się również budowy lodowisk wykonywane z rozmysłem na mecze hokejowe.
Nasza firma RAS zajmuje się profesjonalnie takimi usługami jak, budowa lodowisk to nasza specjalność, gwarantujemy w tym fachu niezawodność, wysoką jakość a także stuprocentową bezkonkurencyjność na rynku chłodnictwa użytkowego.