Ginekologia estetyczna

Jeśli chcecie uskutecznić zabieg powiększania biust i równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za wiele. Polecamy skorzystać z prekursorskiej metody powiększania biustu tłuszczem własnym.
Dzięki pionierskiej technice, która została poddana wnikliwym badaniom klinicznym, wolno zwiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów biustu.

Zawodowcy

Specjalista od nosów niekoniecznie po mistrzowsku usprawni brzuch. Specjalista od implantów piersi niezawsze wykona pierwszorzędną rekonstrukcję po mastektomii. Należałoby przeznaczyć czas na znalezienie eksperta w tej części ciała, która ma być modyfikowana. Tutaj sporo czynników oddziałuje na maksymalnie satysfakcjonujący rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

często bywa jednym rodzajem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi problemami. Stworzyliśmy nową filozofię postępowania, starając się zgodnie powiązać medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji oraz zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość życia wielu jednostek.