Dlaczego właśnie nasze drzwi wewnętrzne – Agmar

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu.

Ich podstawową funkcją jest zagwarantowanie bezpieczeństwa domownikom i odseparowanie od czynników zewnętrznych.
Drewno od dwana służy człowiekowi jako surowiec budowlanyjak również ozdobny. Różnorodność struktury tudzież odcieni sprawia, że każdy produkt stworzony z tego surowca jest niezrównany a niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji tudzież indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja tudzież wysokiej jakości drewno, co gwarantuje niezawodność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne a także wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także staramy się dbać o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest przez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy jedynie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo często wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie jak również dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe oraz ramiakowe i drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się zrealizować oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki i znakomicie dopasowane wkładki oraz klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale także rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki jak i szyldy w różnych stylach tudzież kolorach, co umożliwia zaprojektowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się także ościeżnice, wizjery, progi tudzież inne dodatki niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy dodatkowo produkty wykonywane według indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju oraz za granicę

Drzwi i inne produkty związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna lista sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.