Dlaczego warto oddać laptop do naprawy?

Zepsuł się Twój komputer? Pracując zalałeś laptop kawą? Nieumyślnie usunąłeś kluczowe dane, których potrzebujesz na „wczoraj” ? Nie wiesz jak uporać się z konfiguracją systemu? A być może do Twojego komputera wkradł się niechciany typ w postaci wirusa? Niezależnie od problemu nie martw się w katowice serwis laptopów załatwimy sprawę za Ciebie.

Naprawa komputerów to nasza specjalność !

Jeśli Twój notebook uległ awarii czy też z nieznanej przyczyny nie działa tak jak wcześniej, tudzież okres gwarancji w tym momencie się skończył skontaktuj się z nami. Katowice serwis laptopów oferuje usługi naprawcze sprzętów pogwarancyjnych. Współpracę zaczynamy od zdiagnozowania usterki i sprawdzenia wydajności komputera. Zajmujemy się czyszczeniem komputerów, instalacją oraz konfiguracją systemów tudzież także modernizacją sprzętu. Usuwamy ze sprzętu złośliwe oprogramowania. Naprawa płyty głównej czy też wymienienie matrycy również nie są nam obce. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych pracowników jesteśmy w stanie wyeliminować każdą anomalię w działaniu komputera.

Komfortowe usługi

Wszystkie podjęte z naszą pomocą naprawy wykonujemy na najwyższym poziomie jednocześnie dbając o terminowość wykonywanych usług. Nasza centrala mieści się w samym centrum Katowic co umożliwia nieskomplikowany dojazd. Ponadto w pilnych przypadkach istnieje możliwość dojazdu aż do Klienta. Zarówno serwis jak również odnowienie komputerów to szerokie pojęcia w związku z tym niezależnie od złożoności problemu skontaktuj się z Katowice serwis laptopów a nasi koledzy pomogą w zdiagnozowaniu oraz usunięciu usterki.

Wyrozumiałość to podstawa

Rozumiemy również jak kluczowy dla naszych Klientów jest laptop. Większość z nas używa go regularnie jako narzędzie do pracy i nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego. Dlatego katowice serwis komputerowy oferuje komputer tymczasowy na okres trwania naprawy, co więcej nasi współpracownicy proste usterki wykonują w trybie natychmiastowym.