Dlaczego trzeba wydawać pieniądze na strony internetowe drogie

Podług badań 92% polskich przedsiębiorców sieci natomiast tylko 54% firm posiada własną stronę internetową. Jak więc stworzyć witrynę internetową, która zdobędzie możliwych odbiorców? Co trzeba zrobić, zanim umówimy się na rozmowę z agencją interaktywną?
strony internetowe interaktywna zajawka spółki – pierwsze spotkanie z potencjalnym klientem, więc też trzeba wywrzeć dobre wrażenie. Witryna internetowa to narzędzie, które ma podwyższyć korzyści spółki.
daje nam to możliwość na tworzenie swojego wizerunku w internecie, na prezentowanie swoich przeprowadzonych projektów.
Witryna internetowa konkurencji może być dla nas inspiracją, dlatego warto obejrzeć jak wyglądają ich strony, zapisać sobie, co nam się podoba. Witryna ma przyciągać uwagę i być łatwa w obsłudze, tak aby klient łatwo mógł wyczytać potrzebne wiadomości i ewentualnie wygodnie zamówić usługę. Powinno się pamiętać, aby strona internetowa powinna być wykonana pod kątem klienta.
Istotna jest szata graficzna, dlatego kolejną kwestią jest wybór grafiki, czy strona internetowa ma być prosta, elegancka, poważna czy nowoczesna. Wybór grafiki dobieramy pod branżę – tzn. czym się zajmuje i jak chce pozyskiwać kontrahentów.
Do wykonania strony konieczne są materiały: logotyp, treści, zdjęcia. Te materiały należy przygotować jak najwcześniej, tak aby później nie opóźniać prac nad stworzeniem witryny. Teksty na witrynę warto napisać pod kątem pozycjonowania w gogle.
Znaczącą kwestią jest także czy witryna internetowa ma być tworzona także pod kątem urządzeń mobilnych, czyli smartfony oraz tablety.
Dobra strona internetowa powinna:
Posiadać system administrowania treścią,
wyszukiwarkę
Informować o polityce cookies
Być przejrzysta i prosta w obsłudze
Strony internetowe są elementem pomagającym rozweijać firmę, więc musi być prosta do znalezienia w wyszukiwarkach, przede wszystkim w Google, oraz co jakiś czas aktualizowana: wstawianie nowych wpisów, nowych produktów, projektów, referencji. Te czynności przełożą się na większe profity spółki.
Autor: http://coffeeine.pl