dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne
Idea na ścianę – ozdoby ścienne to idealny pomysł na udekorowanie płaskiej powierzchni. Stosując nalepki ścienne, możemy „wstawić” do wnętrza meble jakie w ogóle nie absorbują przestrzeni, a tapety 3D do złudzenia będą udawały tkaniny, regał z książkami albo trójwymiarową zabudowę.
Pomysł na ścianę: tapeta, naklejka, tapicerka a może skała?

Najpopularniejsza myśl na ścianę to wciąż tapety. Duża rozpiętość wzorów: zaczynając od klasycznych flokowanych, przez współczesne lśniące srebrem oraz złotem, aż do fototapet, dlatego każdy ma szansę na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Podobną popularnością charakteryzuje się cegła na ścianie Tak samo schludnie prezentują się zostawione w swojej oryginalnej formie jak i pomalowane na biało bądź szaro. http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz bardziej popularną ozdobą ścienną staje się tapicerka. Z podgłówków łóżek pikowana tapicerka najpierw opanowała ścianę w pokoju sypialnym za łóżkiem by teraz zacząć się pojawiać na ścianach salonów oraz w przedpokojach przy wygodnych siedziskach. Jako przeciwwaga do miękkiej i ustronnej tapicerki we wnętrzach pojawia się twarda i nieudekorowana płyta OSB. Aczkolwiek we wnętrzach w typieklasycznym niepodzielnie przeważa sztukateria oraz boazeria sztukateryjna.